Legalett Polska

Aktualności

Ośrodek Szkoleniowy

Rozpoczęliśmy budowę 10 płyt fundamentowych dla ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w woj. Wielkopolskim. 

więcej

 

Przedszkole w Gdańsku

Podpisaliśmy umowę na realizację energooszczędnej płyty fundamentowej LEGALETT o powierzchni ponad 1600m2 dla nowoczesnego przedszkola modułowego przy ul. Dąbka w Gdańsku. W przedszkolu znajdzie się miejsce dla 175 dzieci. Inwestorem jest Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska. To kolejny tego typu obiekt realizowany wspólnie z Firmą LEGALETT Polska Sp. z o.o.

(Fot. DRMG)

 

Przedszkole w Gdańsku
 

Lider Nowych Technologii 2016

Miło nam poinformować, że nasza firma została wyróżniona tytułem Lidera Nowych Technologii w roku 2016 za całokształt prowadzonych działań i wdrażanie wyrobów nowej generacji. Uzyskany przez nas tytuł wyróżnia technologię Legalett i świadczy o osiągnięciu najwyższego poziomu technologicznego w swojej dziedzinie. Uczestnictwo w programie Fundacji Wspierania Rozwoju i Nowych Technologii i uzyskany tytuł świadczy o nowoczesności naszej firmy, oraz o wysokim standarcie oferowanych przez nas produktów. Celem Legalett jest zadowolenie naszych klientów.

Lider Nowych Technologii 2016
 

04.2016 nowe płyty

Sezon budowlany w pełni, aktualnie pracujemy m.in. w Toruniu, Chodzieży oraz Koszalinie.

więcej

 

03.2016 Starogard Gdański

Samodzielna realizacja klienta wg projektu i materiałów Legalett

więcej

 

03.2016 Płyta Czaple

Realizacja płyty fundamentowej dla inwestora prywatnego w miejscowości Czaple k. Gdańska

więcej

 

03.2016 Otomin

Realizacja grzewczej płyty fundamentowej dla inwestora prywatnego w miejscowości Otomin k. Gdańska

więcej

 

03.2016 Łódź

Osiedle domów Pasywnych w Łodzi na płytach Legalett.

Pierwszy etap budowy osiedla domów pasywnych już zakończony !!!

Eco Młynek to inwestycja deweloperska obejmująca wykonanie w pierwszym etapie 33 budynków jednorodzinnych.

Firma Legalett Polska znana z wysokiej jakości wykonawstwa oraz zaawansowanej technologii została wybrana na wykonawcę fundamentów. Jest to o tyle ważne że fundament jest kluczowym elementem dla domu.

W pierwszej kolejności wykonane zostały 4 płyty fundamentowe Legalett wraz ze zintegrowanycm systemem ogrzewania podłogowego.

Dla klientów indywidualnych oraz firm deweloperskich, zainteresowanych płytą fundamentową lub płytą fundamentową grzewczą Legalett oferuję bezpłatną pomoc techniczną w doborze własciwego systemu oraz wycenę. W tym celu proszę o kontakt - Piotr Majewski,tel.512-137-843 lub piotr@legalett.com.pl

Dla firm wykonawczych oferujemy możliwość zakupu pakietu materiałów do wykonania płyty wraz z pełną dokumentacją oraz pomoca techniczną.

Zapraszam do kontaktu, spróbuje nowoczesnej i sprawdzonej technologii !!!

www.legalett.com

www.facebook.com/szwedzkaplyta

 

 

 

więcej

 

02.2016 aktywny luty

Korzystając z ładnej pogody w lutym zrealizowalizowaliśmy kilka płyt fundamentowych m.in. w Poznaniu, Olsztynie (2 szt). 

01.2016 Gdynia

Korzystając z odwilży rozpoczęliśmy budowę płyty fundamentowej z systemem grzewczym w Gdyni 

więcej

 

12.2015 Gdańsk Oliwa - Płyta SLAB

Ukończyliśmy budowę płyty fundamentowej SLAB w Gdańsku przy ul. Polanki 96. Płyta pod budynek mieszkalny o powierzchni 155,8 m2.

Więcej zdjęć w zakładce Przykładowe Realizacje

więcej

 

02.2016 Pompa ciepła Warszawa

Uruchomiliśmy kolejny system ogrzewania podłogowego na parterze i piętrze budynku jednorodzinnego w okolicach Warszawy. System zasilany jest wydajną pompą ciepła Zirrus.

więcej

 

Żłobek - Gdańsk Zaspa

Rozpoczęliśmy kolejną budowę płyty fundamentowej o powierzchni ok. 1200m2 dla budynku Zespołu Żłobków w Gdańsku, tym razem przy ul. Olsztyńskiej. Inwestycja jest realizowana z budżetu miasta Gdańska. Kilka słów o inwestycji http://www.drmg.gdansk.pl/readarticle.php?article_id=540

więcej

 

Żłobek - Gdańsk Chełm

Zakończyliśmy budowę płyty fundamentowej o powierzchni ok. 1200m2 dla budynku Zespołu Żłobków w Gdańsku przy ul. Rogalińskiej. Inwestycja jest realizowana z budżetu miasta Gdańska. Kilka słów o inwestycji http://www.drmg.gdansk.pl/readarticle.php?article_id=541

Więcej zdjęć w zakładce Przykładowe Realizacje

więcej

 

Pompa Ciepła

Kolejna pompa ciepła ZIRRUS znalazła swojego właściciela :) tym razem w okolicach Pułtuska

Pompa Ciepła
 

GWARANCJA LEGALETT

Zapraszamy do zapoznania się ze skróconymi informacjami dotyczącymi Gwarancji którą daje nasza firma na swoje produkty - zakładka O firmie.

W zakładce Do pobrania zanjdują się równiez certyfikaty od naszych stałych dostawców firmy Knauf na izolację oraz Aprobata Techniczna ITB na stosowaną przez nas stal. 

GWARANCJA LEGALETT
 

Przygotowanie podbudowy

Wielu osób pyta się w jaki sposób przygotowywana jest podbudowa pod płytę fundamentową - zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z takich prac w zakładce "Przykładowe realizacje".

W tym samym miejscu ciekawe zdjęcia z budowy nietypowych schodów!

Przygotowanie podbudowy
 

Słupsk - fundament grzewczy

SŁUPSK - okolice, 30-03.04.2015 osoby zainteresowane naszymi rozwiązaniami zapraszam na interesującą budowę.

więcej

 

Budownictwo Zielone - Poleko

Szanowni Państwo,
Zapraszam Państwa serdecznie na konferencjęBudownictwo pasywneBudownictwo zielonezorganizowaną  w ramach targów Poleko.
Konferencja odbędzie się 15 października w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich [MTP], w Pawilonie 15, sala 1.F.
Wydarzenie to będzie okazją do poznania najlepszych przykładów budynków pasywnych i zielonych w Polsce. Prelegenci wytłumaczą różnicę między obu standardami i zaprezentują rozwiązania pozwalające na rozbudowę standardu pasywnego do standardu budownictwa zielonego.

Konferencja jest darmowa dla wszystkich gości Targów, Serdecznie zapraszam w imieniu Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny
Budownictwo Zielone - Poleko
 

Uwaga na firmy podające się za Legalett!

Szanowni Państwo! docierają do nas sygnały o firmach wykonujących Płyty Fundamentowe Legalett lub Systemy Grzewcze Legalett we własnym zakresie, w oparciu o własne pomysły.

Uprzejmie informujemy, że firma Legalett Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jest JEDYNYM dostawcą oryginalej Płyty Fundamentowej Legalett i Powietrznego Systemu Grzewczego Legalett powstałego w oparciu o szwedzką opatentowaną technologię Legalett Byggsystem AB w Szwecji. Systemy wykonywane przez inne firmy, nie w oparciu o nasze oryginalne projekty nie mają nic wspólnego z technologią promowaną od 20 lat przez naszą firmę. Informujemy również że jest TYLKO jedna firma LEGALETT Polska Sp. z o.o. mająca prawo do używania tej nazwy.

Jeżeli nie mają Państwo pewności czy kupują oryginalny Legalett prosimy o kontakt telefoniczny z naszą firmą.  

Uwaga na firmy podające się za Legalett!
 

Płyta na skarpie.

Płyta Legalett pod dom dwurodzinny z garażem w okolicach Gdyni, powierzchnia ok.170m2. Ciekawe rozwiązanie dla domu położonego na skarpie ze spadkiem prawie 1 m.

Płyta na skarpie.
 

Okolice Gniezna

Kolejna płyta grzewcza w okolicach Gniezna, o powierzchni ok. 170m2.

Okolice Gniezna
 

Legalett na Kaszubach

Płyta grzewcza o powierzchni prawie 340 m2 z systemem grzewczym pp50, dodatkowo z naszą szedzką pompą Zirius oraz z systemem grzewczym na stropie.

Legalett na Kaszubach
 

Posadzka grzewcza Legalett

Połączenie naszego systemu grzewczego Legalett z tradycyjnymi ławami fundamentowymi w miejscowości Miastko. Powierzchnia ok. 220m2, ogrzewanie zasilane agregatami grzewczymi z nocną taryfą.

Posadzka grzewcza Legalett
 

MARZEC 2014

Jedna z pierwszych realizacji w tym roku: płyta Legalett z systemem wodnym Danfoss i pompą ciepła M2 Zirius o powierzchni ok. 200m2 w Markach k. Warszawy.

MARZEC 2014
 

Pierwsze zdjęcia w tym sezonie!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszej realizacji 2014 roku (zakładka Przykładowe realizacje), rozpoczęcie sezonu :-))

 

Pierwsze zdjęcia w tym sezonie!
 

Rusza budowa w Gnieźnie i Poznaniu!

Zima w tym roku pozwoliła na rozpoczęcie wcześniej sezonu budowlanego. W przyszłym tygodniu LEGALETT rozpoczyna prace w Gnieźnie i Poznaniu. Wkrótce również ruszamy w Trójmieście!

Rusza budowa w Gnieźnie i Poznaniu!
 

20 lecie firmy LEGALETT w Polsce!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na bieżący 2014 rok przypadł Jubileusz 20-lecia działalności Legalett Polska Sp. z o.o..Już ponad dwie dekady nasza firma działa na polskim rynku budowlanym!

20 lecie firmy LEGALETT w Polsce!
 

SŁABE GRUNTY

Jak Legalett radzi sobie z niestabilnym gruntem? Proszę obejrzeć zdjęcia z realizacji w Sierakowicach, gdzie powstanie fundament o powierzchni ponad 330 m2 z powietrznym systemem grzewczym, wymiennikami ciepła Legalett oraz szwedzką pompą ciepła ZIRIUS M2 wraz z kolektorem gruntowym (dolne źródło ciepła).  Z uwagi na niestabilny grunt organiczny o ograniczonej nośności, konieczna była częściowa wymiana gruntu. Przygotowanie podbudowy wykonane zostało na początku stycznia, tak aby w okresie zimowym podbudowa miała możliwość ustabilizowania się. Planowany termin realizacji płyty to kwiecień 2014 roku. 

SŁABE GRUNTY
 

KONIEC ROKU

Dzięki dodatnim temperaturom pracowicie kończymy stary rok przygotowując fundament grzewczy z ogrzewaniem powietrznym w systemie PP 50 o powierzchni ponad 200 m2 z garażem w okolicach Elbląga. Fundament jest budowany na trudnych gruntach, o wysokim poziomie wód gruntowych. Przeprowadzane prace można obejrzeć w zakładce Przykładowe realizacje.

KONIEC ROKU
 

LEGALETT W JUBILEUSZOWYM WŁASNYM DOMU

Zapraszamy do lektury jak zawsze ciekawego a tym razem wyjątkowego wydania jubileuszowego Własnego Domu! Z okazji 15-lecia Własny Dom pisze o najciekawszych zmianach w budownictwie w latach 1998-2013. Poza tym opisuje cztery niezwykłe domy, w tym budynek prefabrykowany postawiony w 31 dni z firmą FUTURADOM na Fundamencie Grzewczym Legalett. Proszę przeczytać czy wieloletnim użytkownikom Legalett-u nadal jest ciepło! Oprócz tego wiele innych ciekawych i dociekliwych artykułów min. o naszym fundamencie w dziale  FOCUS.

W związku z jubileuszem miesięcznika WŁASNY DOM dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy dalszych sukcesów na rynku wydawniczym!

LEGALETT W JUBILEUSZOWYM WŁASNYM DOMU
 

MECHELINKI

Jedną z aktualnie prowadzonych realizacji jest fundament płytowy pod średniej wielkości dom typu bliźniak wraz z garażem (powierzchnia 171m2) Z uwagi na spory spadek terenu w pierwszym etapie wykonane zostaną prace ziemne polegające na wyrównaniu terenu. Prace sprowadzają się do wymiany gruntu oraz wykonaniu nasypu w części płyty.

W kolejnym etapie rozłożone zostaną elementy brzegowe (systemowe elementy izolacyjne Legalett) - będące zarazem wytyczeniem obrysu płyty fundamentowej oraz szalunkiem zewnętrznym dla zbrojenia i betonu.W dalszej kolejności wykonane zostaną przepusty kanalizacyjne oraz inne przepusty w płycie i wykonanie pełnej izolacji od gruntu, następnie rozłożone zostaną solidne elementy zbrojeniowe. Legalett wykorzystuje jedynie masywne elementy stalowe (siatki zgrzewane,pręty itp.) nie stosujemy tzw. zbrojenia rozproszonego.

Końcowym etapem jest zalanie całości betonem wraz umiejętnym zagęszczeniem mieszanki. Po wstępnym związaniu betonu wykonamy bardzo dokładne zatarcie powierzchni - jest to o tyle istotne, że warstwa końcowa w płytach Legalett jest ostateczną warstwą "posadzkową" na którą kładzie się bezpośrednio podłogę (panele drewniane,parkiet,terakotę).

Generalnym wykonawcą domu będzie firma Krelbud Rumia

Wykonanie fundamentu płytowego pod ww dom jest już kolejną realizacją  wykonaną dla i we współpracy z firmą Krelbud Rumia www.krelbud.com.pl

MECHELINKI
 

INHOM-DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

ZAPRASZAMY do obejrzenia zdjęć z realizacji naszych fundamentów z firmą INHOM z Gdańska! Firma INHOM specjalizuje się w budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Nie tylko planuje budowę nowych domów, ale również dysponuje rozległą specjalistyczną wiedzą, która pomoże klientom wybrać odpowiednie rozwiązanie. Jeśli szukamy domu komfortowego, zdrowego i energooszczędnego, warto zaineresować się ich ofertą. Zdjęcia znajduja się w zakładce Przykładowe Realizacje.

INHOM-DOMY ENERGOOSZCZĘDNE
 

Legalett typu SLAB, BROK woj. mazowieckie

Aktualnie zakończyliśmy wykonanie fundamentu płytowego typu Legalett SLAB pod budynek jednorodzinny zlokalizowany w okolicach miejscowości Brok,mazowieckie. Wykonana została płyta o powierzchni ok.100m2 w ciepłym pakiecie "energo", oczywiście wraz z niezbędnymi przepustami i kanalizacją. Płyta wykonana została w ciągu 4 dni.

Legalett typu SLAB, BROK woj. mazowieckie
 

JELENIA GÓRA - STROP

Inną aktualną realizacją jest kontynuacja prac przy wykonaniu stropu grzewczego w okolicach Jeleniej Góry. Po wykonaniu przez Legalett grzewczego fundamentu płytowego, Inwestor kontynuował dalsze prace zmierzające do tzw "stanu surowego". Następnie nasza firma zajęła się dalej rozłożeniem systemu grzewczego na stropie.

W omawianym budynku o powierzchni zabudowy ok.160m2 zastosowaliśmy system grzewczy Legalett PP50 wraz z Agregatami Elektrycznymi, będącymi żródłem ciepła.Ten sam rodzaj systemu grzewczego zastosowany został zarówno w płycie fundamenmtowej,  jak też w stropie.

Proponowane rozwiązanie jest nie tylko jednym z bezpieczniejszych dostępnych na rynku, ale zapewni również całkowite ogrzewanie domu. Dodatkowo zakładając wykorzystanie "taniego prądu" w II taryfie nocnej szacujemy że koszty ogrzewania będą bardzo atrakcyjne w stosunku innych dostępnych w omawianej realizacji.

JELENIA GÓRA - STROP
 

LEGALETT na GRAND DESIGNS LIVE 2013

Z przyjemnościa informujemy o naszej obecności na targach GRAND DESIGNS LIVE 2013 w Birmingham w Anglii, gdzie reprezentuje nas nasz partner Łukasz Pomirski. Targi odbyły się w dniach od 4 do 6 października 2013 r. a ich ambasadorem był sam Kevin McCloud. Na targach które odbyły się po raz ósmy było ponad 500 wystawców.

LEGALETT na GRAND DESIGNS LIVE 2013
 

LEGALETT w Redzie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prac przy 400 metrowej płycie fundamentowej pod warsztat i sklep z częściami samochodowymi w Redzie. Inwestycję tę wykonujemy na zlecenie firmy KRELBUD Sp. z o.o. z Redy jako pierwszą z planowanego cyklu realizacji. Krelbud sp. z o.o. jest renomowanym przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w wykonywaniu robót i usług w zakresie szeroko pojętej branży budowlanej- min. jako Generalne Wykonawstwo. Działa na rynku pomorskim od 1997 roku. Zdjęcia są w zakładce Przykładowe realizacje.

LEGALETT w Redzie
 

CZY TO GRUSZKA?

W dużym ogrodzie z gruszami w Szczepankowie koło Poznania powstaje zdrowe, pasywne przedszkole z kawiarnią - miejsce spotkań, relaksu z pomysłem, aktywnego wypoczynku, rozwoju. Wewnątrz o dobry klimat zadbają naturalne materiały budowlane, świeże powietrze, ciepła podłoga ... . Legalett miał przyjemność uczestniczyć w tym interesującym projekcie dostarczając fundament płytowy z ogrzewaniem podłogowym powietrzem w obiegu zamkniętym zapewniając przyszłym przedszkolakom ciepłą podłogę oraz zdrowe powietrze bez kurzu i roztoczy !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji w zakładce : Przykładowe realizacje oraz na stronie www.czytogruszka.pl

CZY TO GRUSZKA?
 

SZKOŁA Z CHARAKTEREM

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy prace nad nową inwestycją w Gliwicach. Na historycznych terenach po Starej kopalni Gliwice, zostanie wybudowana nowoczesna SZKOŁA Z CHARAKTEREM im. E.Stein - to niezwykła szkoła z pasją, przyjaznym środowiskiem inspirującym dzieci do rozwoju własnych fascynacji i zainteresowań w duchu tradycyjnych wartości chrześcijańskich. Szkoła ma mieć parterową zabudowę, o łącznej powierzchni zabudowy ok. 3000 metrów, która otacza istniejące już boiska szkolne. Prosty, funkcjonalny kształt budynku ma czynić szkołę bezpieczną i nowoczesną. Legalett w oparciu o wieloletnie doświadczenie zapewni doskonale dopasowaną do budynku płytę fundamentową wraz z systemem grzewczym, idealnie zabezpieczoną przed wilgocią, pleśnia i radem pochodzenia gruntowego. Płytowy Fundament Grzewczy Legalett idealnie wpisuje się w ten nowoczesny i wizjonerski projekt.

SZKOŁA Z CHARAKTEREM
 

MARZEC - PRZYSTAŃ RUMIA

MAT-BUD RUMIA to firma od lat działająca na rynku budowlanym. Przoduje w budownictwie energooszczednym i przyjaznym dla mieszkańców oraz środowiska. Wykorzystuje najnowsze i sprawdzone technologie, takie jak fundament Legalett. PRZYSTAŃ RUMIA to najnowsza oferta firmy MAT-BUD - jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji na terenie Rumii. Projekt jest wyjątkowy, nieszablonowy, na bardzo wysokim poziomie - przygotowany dla wymagających klientów.  Przewiduje mieszkania objęte programem dla Singlii oraz Rodzina na Swoim.  Legalett miał przyjemność uczestniczyć w pierwszym etapie budowy przewidującej osiem budynków, do odbioru już w marcu 2014 roku.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z placu budowy w zakładce Przykładowe Realizacje, oraz na stronie firmy MAT-BUD www.matbudrumia.pl

MARZEC - PRZYSTAŃ RUMIA
 

RADOSNYCH, SŁONECZNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH,

WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I RADOŚCI W ŻYCIU ZAWODOWYM I PRYWATNYM,

ŻYCZY LEGALETT 

 

LEGALETT ROZPOCZYNA SEZON BUDOWLANY

Miło nam poinformować, że pomimo złośliwości marcowej pogody rozpoczeliśmy sezon budowlany. Nowe Legalett-y budujemy w Nowym Prażmowie k. Warszawy ul. Sosnowa - budynki rekreacyjne, w Rumii budynki mieszkalne wielorodzinne przy ul. Owsianej, budynek mieszkalny jednorodzinny w Żerdzi k. Radomia oraz strop grzewczy w Warszawie. Chciałoby się powiedzieć : Nareszcie koniec zimy!

LEGALETT ROZPOCZYNA SEZON BUDOWLANY
 

LEGALETT NA TARGACH BUDOWNICTWA W RZESZOWIE

W najbliższy weekend w dniach 15-17 marca odbędą sie Targi budowlane w Rzeszowie.Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ofertą Legalett do odwiedzenia stoiska nr2. w hali A1.

Kontakt do naszego przedstawiciela: tel.kom. 693543857

LEGALETT NA TARGACH BUDOWNICTWA W RZESZOWIE
 

LEGALETT NA TRÓJMIEJSKICH TARGACH MIESZKAŃ I DOMÓW 2-3 MARCA 2013

Serdecznie zapraszamy do spotkania z firmą LEGALETT na Trójmiejskich Targach Mieszkań i Domów - marzec 2013, które odbędą się w dniach od 2 do 3 marca 2013 roku w hali AMBER EXPO (ul. Żaglowa 11, Gdańsk), stoisko numer B9.  

ZAPRASZAMY!

LEGALETT NA TRÓJMIEJSKICH TARGACH MIESZKAŃ I DOMÓW 2-3 MARCA 2013
 

DOPŁATY DO KREDYTÓW NA DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

 

NFOŚiGW zatwierdził nowy program skierowany do osób fizycznych, dotyczący dopłat do kredytów na budowę domów energooszczędnych. Środki przeznaczone na ten program, w wysokości 300 mln zł, dofinansują około 12 tysięcy domów i mieszkań o niskim zapotrzebowaniu na energię. Będzie to stanowić impuls dla rozwoju rodzimego rynku technologii energooszczędnych, jednocześnie dając znaczący efekt edukacyjny dla społeczeństwa. 

Program ten będzie realizowany przy współpracy z sektorem bankowym. W najbliższych miesiącach zostaną ogłoszone wymagania techniczne dla dofinansowywanych budynków oraz nabór banków zainteresowanych współpracą. Kredyt z dopłatą powinien się pojawić w okienkach bankowych w I kwartale 2013r.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.nfosigw.gov.pl

 


 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim zainteresowanym za skorzystanie z naszej promocji jesiennej i życzymy zadowolenia z zakupionych produktów! 

 

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku!

 

PROMOCJA JESIENNA

Zamów fundament już teraz i skorzystaj z wyjątkowej okazji: OSZCZĘDŹ DO 10% !!!

Gwarancja stałej ceny i terminu realizacji. A wpłata początkowa tylko 10%!

więcej

 

Zmiana siedziby firmy

Informujemy, że z dniem 1.10.2012 firma  Legalett Polska  Sp. z o.o zmieniła adres siedziby.

więcej

 

Nowy produkt w ofercie LEGALETT V20

LEGALETT we współpracy z firmą Danfoss wprowadza na rynek nowy produkt płytę fundamentową z wodnym ogrzewaniem podłogowym LEGALETT V20.

więcej

 
14 kwietnia 2011

Złoty medal dla fundamentu grzewczego LEGALETT

Miło nam poinformować, że Płytowy fundament grzewczy LEGALETT zdobył Złoty Medal na Ogólnopolskich Targach Budowlanych MUREXPO 2011.

więcej

 
20 maja 2011

Fundament płytowy Legalett idealny dla domów pasywnych.

Fundament płytowy Legalett dzięki swojej konstrukcji oraz niskim zapotrzebowaniu na energię jest idealnym rozwiązaniem dla domów pasywnych. Zastosowanie poziomej izolacji termicznej o grubości 30cm całkowicie wyeliminowało straty ciepła do gruntu i umożliwiło uzyskanie współczynnika przenikania ciepła U= 0,11 W/m²K.

więcej

 
18 maja 2011

Regulacja podłogowego systemu grzewczego LEGALETT przy pomocy telefonu GSM

W tym roku firma LEGALETT Polska Sp. z o.o. wprowadza możliwość zdalnej regulacji systemem grzewczym Legalett poprzez moduł GSM oraz kontroli temperatury poprzez system wiadomości SMS.

więcej

 
18 maja 2011

Dlaczego warto zdecydować się na posadowienie fundamentu z płytą grzewczą? Co przemawia za tym rozwiązaniem?

Najważniejszą zaletą grzewczej płyty fundamentowej jest gwarancja wytrzymałości, bezpieczeństwa i jakości konstrukcji tak fundamentu jak i systemu grzewczego. Oczywiście niemniej ważny jest komfort inwestora, który otrzymuje kompleksową usługę od zaprojektowania fundamentu i ogrzewania indywidualnie dopasowanego do projektu, działki, gruntu i życzeń inwestora, po dostarczenie na plac budowy wszystkich materiałów i wreszcie wykonania.

więcej

 
18 maja 2011

Korzystając z pompy ciepła ZIRIUS obniżysz koszty ogrzewania

W tym roku LEGALETT we współpracy ze szwedzką firmą MEGATHERM I OSBY AB proponuje obniżenie kosztów ogrzewania poprzez zastosowanie jednego z modeli pomp ciepła ZIRIUS. Szwedzkie pompy ZIRIUS to bezpieczna i przyjazna dla środowiska inwestycja zapewniająca znaczną redukcję kosztów ogrzewania.

więcej

 
 
wykonane przez derwi.pl

LEGALETT
80-309 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 487A, II piętro
Tel./Fax: 58 554 21 88
info@legalett.com.pl

© Wszystkie prawa zastrzeżone