Legalett Polska

Aktualności

03.2016 Łódź

03.2016 Łódź

Osiedle domów Pasywnych w Łodzi na płytach Legalett.

Pierwszy etap budowy osiedla domów pasywnych już zakończony !!!

Eco Młynek to inwestycja deweloperska obejmująca wykonanie w pierwszym etapie 33 budynków jednorodzinnych.

Firma Legalett Polska znana z wysokiej jakości wykonawstwa oraz zaawansowanej technologii została wybrana na wykonawcę fundamentów. Jest to o tyle ważne że fundament jest kluczowym elementem dla domu.

W pierwszej kolejności wykonane zostały 4 płyty fundamentowe Legalett wraz ze zintegrowanycm systemem ogrzewania podłogowego.

Dla klientów indywidualnych oraz firm deweloperskich, zainteresowanych płytą fundamentową lub płytą fundamentową grzewczą Legalett oferuję bezpłatną pomoc techniczną w doborze własciwego systemu oraz wycenę. W tym celu proszę o kontakt - Piotr Majewski,tel.512-137-843 lub piotr@legalett.com.pl

Dla firm wykonawczych oferujemy możliwość zakupu pakietu materiałów do wykonania płyty wraz z pełną dokumentacją oraz pomoca techniczną.

Zapraszam do kontaktu, spróbuje nowoczesnej i sprawdzonej technologii !!!

www.legalett.com

www.facebook.com/szwedzkaplyta

 

 

 

Poniżej informacja od Dewelopera:

EcoMłynek to osiedle energooszczędnych domów jednorodzinnych zlokalizowane w południowej części Łodzi, przy ulicy Śląskiej 101. Bliskość parku na Młynku stwarza wspaniałe miejsce do wypoczynku i rekreacji. W niedalekiej odległości od naszej inwestycji znajdują się istotne z punktu widzenia życia rodzinnego instytucje, takie jak przedszkola, szkoły i przychodnie lekarskie. 

Budynki będą  posadowione na ciepłych płytach fundamentowych firmy LEGALETT, wyposażone w mechaniczną wentylację z rekuperacją (odzysk ciepła ze zużytego powietrza) oraz zbiorniki na wodę deszczową. Wysokiej jakości materiały budowlane oraz sprawdzone technologie zapewnią ich długowieczność. Pierwsze domy będą dostępne już od września.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej kupuje-buduje.pl, a

ktualne zdjęcia z placu budowy  można oglądać też na facebook.com/ecomlynek

 

 
03.2016 Łódź - 3 z 12
 
03.2016 Łódź - 6 z 12
 
03.2016 Łódź - 9 z 12
 
03.2016 Łódź - 12 z 12
 
 

powrót

wykonane przez derwi.pl

LEGALETT
80-309 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 487A, II piętro
Tel./Fax: 58 554 21 88
info@legalett.com.pl

© Wszystkie prawa zastrzeżone