Legalett Polska

Aktualności

Regulacja podłogowego systemu grzewczego LEGALETT przy pomocy telefonu GSM

Regulacja podłogowego systemu grzewczego LEGALETT przy pomocy telefonu GSM

W tym roku firma LEGALETT Polska Sp. z o.o. wprowadza możliwość zdalnej regulacji systemem grzewczym Legalett poprzez moduł GSM oraz kontroli temperatury poprzez system wiadomości SMS.

W termostatach dostarczanych przez firmę Legalett rozbudowana została możliwość komunikowania się po sieci GSM. Dzięki temu użytkownik Legalett-u może sterować ogrzewaniem domu na odległość. GSM-01 został stworzony z myślą o nowoczesnym i komfortowym sterowaniu podłogowym systemem grzewczym Legalett.

Oprócz możliwości kontrolowania temperatury wewnątrz domu, oraz sprawdzeniu temperatury na zewnątrz, istnieje możliwość podłączenia dwóch różnych systemów alarmujących. W przypadku aktywacji właściciel otrzymuje na swój telefon komórkowy SMS.

Zaletą systemu jest obustronna komunikacja przy pomocy SMS pomiędzy termostatem a telefonem użytkownika. Jeśli na przykład temperatura wewnątrz domu spadnie poniżej poziomu wartości minimalnej ustawionej przez użytkownika, aktywuje się alarm informujący o tym. Wszystkie parametry instalacyjne są ustawiane z telefonu komórkowego.

To nowoczesne i bardzo wygodne rozwiązanie, daje pewność, że bez względu gdzie się znajdujemy możemy sterować temperaturą w naszym domu.

18 maja 2011

powrót

wykonane przez derwi.pl

LEGALETT
80-309 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 487A, II piętro
Tel./Fax: 58 554 21 88
info@legalett.com.pl

© Wszystkie prawa zastrzeżone