Legalett Polska

WSPÓŁPRACA

OFERTA WSPÓŁPRACY

 LEGALETT od ponad 30 lat na świecie i już 20 lat w Polsce dostarcza rozwiązania związane z nowoczesnym sposobem fundamentowania budynków. Opracowany i opatentowany przez naszą firmę ENERGOOSZCZĘDNY  FUNDAMENT  jest nowoczesnym rozwiązaniem chętnie wykorzystywanym w budownictwie zarówno jednorodzinnym jak i przemysłowym.

 Wysoka świadomość klientów powoduje że obecnie oferowane produkty i rozwiązania muszą być dopracowane do najdrobniejszych szczegółów,zapewniając im korzyści w dalszej eksploatacji. Takie właśnie są produkty oferowane przez naszą firmę. Zaplecze wysokiej klasy specjalistów, inżynierów zarówno w Polsce jak i w Szwecji pozwoliło nam na stworzenie  kompletnego systemu fundamentowania oraz ogrzewania budynków.

Płytowy fundament grzewczy Legalett jest jedyną płytą fundamentową w Polsce posadowioną bezpośrednio na gruncie, która uzyskała pełną Aprobatę Techniczną ITB AT-15-2151/96

Firma Legalett od początku swojej działalności opiera swój rozwój w oparciu o lokalnych partnerów. Dotychczas w Polsce wykonywaniem płyt fundamentowych w oparciu o naszą technologię i materiały zajmowały się wybrane firmy, którym poprzez liczne szkolenia przekazaliśmy niezbędna wiedzę.

W ostatnich latach obserwujemy lawinowo wręcz rosnące zainteresowanie zmianą sposobu fundamentowania budynków oraz energooszczędnymi systemami ogrzewania w związku z tym  postanowiliśmy w najbliższym czasie wprowadzić nowe produkty oraz zwiększyć do nich dostępność poprzez zwiększenie liczby lokalnych partnerów.

Ofertę współpracy kieruję do ARCHITEKTÓW, BIUR PROJEKTOWYCH i OSÓB działających w branży budowlanej. W ramach współpracy oferujemy Państwu dostęp do naszej technologii, bezpłatne szkolenia i konsultacje oraz dobór właściwego rozwiązania dla Państwa klientów, jak również możliwość uzyskania wielu innych dodatkowych korzyści płynących ze współpracy z Legalett Polska

Naszą ofertą chcielibyśmy także zainteresować FIRMY WYKONAWCZE zajmujące się budową domów lub wykonastwem instalacji oraz OSOBY zajmujące się obsługą inwestycji budowlanych, dla których oferujemy dodatkowo możliwosć zakupienia PAKIETU MATERIAŁÓW do wykonania płyty fundamentowej SLAB lub grzewczej, ewentualnie samego systemu grzewczego.

Wszystkie Osoby lub firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy z naszą firmą proszę o kontakt , chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Piotr Majewski

email: piotr@legalett.com.pl

kom.512-137-843

 

 

 

 
wykonane przez derwi.pl

LEGALETT
80-309 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 487A, II piętro
Tel./Fax: 58 554 21 88
info@legalett.com.pl

© Wszystkie prawa zastrzeżone